Душка Віталій Іванович

   Душка Віталій Іванович, кандидат економічних наук, доцент - народився 1977 року в с. Стоянів Радехівського району Львівської області. У двох річному віці разом з батьками переїхали на постійне проживання у м. Горохів Волинської області. З 1983 по 1992 роки навчався в СШ № 2 м. Горохова.

   У 1992 року студент Горохівського сільськогосподарського радгосп-технікуму -зооінженерне відділення. Закінчив у 1996 р. з відзнакою і поступив на підготовче відділення ЛАВМ ім. С.З. Ґжицького. З відзнакою закінчив зооінженерний факультет ЛДАВМ ім. С.З. Ґжицького. У 2002 році поступив в магістратуру, і в цьому ж році був прийнятий викладачем-стажером на кафедру економіки і організації с.-г. виробництва ЛДАВМ ім. С.З. Ґжицького. У 2003 році був зарахований в аспірантуру і закінчив навчання в магістратурі. У 2005 році закінчив аспірантуру та у 2008 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук “Економічні основи формування ринку молока” за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами. З 2010 року і по даний час доцент кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича.

   На фаховому рівні проводить заняття з таких дисциплін: “Економіка виробництва продукції тваринництва”, “Економіка рибогосподарських підприємств”, “Міжнародні організації”, “Основи підприємництва”, “Організація аграрного бізнесу”.

   З 2007 р. по 2009 р. – відповідальний секретар Міжнародної науково-практичної конференції “Основні напрями інноваційного розвитку виробництва та переробки продукції АПК”. З 2009 р. обраний заступником виконавчого директора громадської організації Товариство “Сільський господар”.

   У 2011 році – відповідальний секретар приймальної комісії Університету.

   З 2013 року – секретар науково-методичної комісії факультету економіки та менеджменту.

   Автор 72 наукових праць, з яких 36 наукових статей та 36 методичних рекомендацій.

 

P.S.:

   Було б банальним говорити про зацікавленість молодого випускника 9-класу стати зоотехніком та працювати у колгоспі. Тому, відверто кажучи, поступав я у найближчий від дому технікум, не знаючи толком на яку спеціальність. Початок 90-х характеризувався великими змінами та реформами в незалежній, молодій Україні і юному абітурієнту також хотілося змін.

   Поступивши на зоотехнічне відділення я ще не знав з чим стикнувся, але в процесі навчання, спілкуючись із такими викладачами як: Климчук Ганна Петрівна, Бойко Іван Ярославович (наставник групи), Бурба Марія Дмитрівна, Тетаренко Митрофан Ілліч, Сергєєві Олександра Михайлівна та Михайло Олександрович, Іщук Петрович Олексійович, Жельчик Олег Миколайович, Сасовець Раїса Никонорівна, та, не в образу сказано, багатьма іншими, все більше цікавився зоотехнією і після закінчення технікуму був готовий до цієї нелегкої праці.

   Як кажуть, студентське життя – це найцікавіші, найповчальніші (у всіх аспектах) роки. Лише згадати семестрові сесії, навчально-виробничі практики, КВК, олімпіади, «пробирання» у гуртожитки тощо. Отож, усім абітурієнтам коледжу, бажаю найти свою спеціальність, провести цікаво і з користю для себе час, здобути друзів та в подальшому колег-викладачів, які завжди будуть раді Вам допомогти у цей нелегкий період становлення та розвитку нашої країни.

Вітаю Вас Гість